Trzy poziomy – podsumowanie kwietnia 2020

Kolejny miesiąc z programem 3 poziomy za mną. Muszę wam powiedzieć, że to pierwszy miesiąc, w którym nie odczułem tego, że pracuję z programem. Dlaczego? Ponieważ miałem na ten miesiąc zaplanowane bardzo mało rzeczy. Z rozmysłem zaplanowałem tylko kilka ważnych rzeczy do zrobienia w tym miesiącu tak aby mieć więcej czasu. Co się okazało? Wyszło na to, że czasu jak miałem mało to nadal tak zostało. Wręcz ilość czasu jaki mam, zmniejsza mi się z dnia na dzień. Nie wiem czasem czy ktoś mi nie ucina doby trochę bo wydaje mi się niemożliwe, żeby czas tak szybko płynął. Obiecuję więc ten temat zbadać dogłębniej a teraz przejdźmy do podsumowania miesiąca kwietnia.

Podsumowanie – kwiecień 2020

Społeczność 

Cel: poziom 1 – 1000 followersów we wszystkich mediach – Data: 2020

Zadanie: 5 filmów na YT

Na kanale na którym jest film z podsumowaniem tego miesiąca możecie znaleźć kilka filmów w formie daily vloga. Niestety taka forma nie jest dla mnie. Jest to po prostu za często. Nie mam na tyle treści, które chciałbym przekazać wszystkim. Prowadzi to do tego, że te filmy są raczej przegadaną opowiastką a nie konkretnym filmem dającym jakąkolwiek wartość dla ludzi, którzy tego słuchają. Mimo to nagranie tych kilku filmów dało mi bardzo dużo. Szczególnie wiedzy z zakresu montowania filmów i innych ciekawych tematów. Na końcu postu jest sekcja z moimi planami i tam dzielę się tym co zamierzam w najbliższym czasie. Bo to na pewno nie jest koniec mojej działalności na YT.

Książka

Cel: poziom 1 – 1 książka miesięcznie – Data: 2020

Zadanie: Przeczytać kolejną książkę

W tym miesiącu przeczytałem książkę Siła przedsiębiorczości Siła upadku. Bardzo dobra książka moim zdaniem. Autor opowiada o przedsiębiorcach, którzy odnieśli sukces a którzy, można powiedzieć, że zaczynali od zera. Przedstawione są w niej cechy, jakie według autora powinien mieć prawdziwy przedsiębiorca. Same historie są całkiem ciekawe i pozwalają spojrzeć na niektóre postaci z innej perspektywy. Pojawiają się takie nazwiska jak Tim Ferris czy Gary Vaynerchuck. Szczerze polecam książkę każdemu kogo interesuje przedsiębiorczość. W sumie nawet jak Cię nie interesuje to książka i tak może Ci się spodobać.

SaaS

Cel: poziom 1 – 10 aktywnych użytkowników premium – Data: 2020

Zadanie: Kolejny moduł aplikacji

To zadanie z którego jestem najmniej zadowolony. W sumie nie dziwne skoro to jedyne „czerwone” zadanie na tej liście. Nie udało się wprowadzić nowego modułu do aplikacji ponieważ mam mnóstwo rzeczy na głowie. Doszła też zmiana wymagań w aplikacji. W najbliższych dniach będę starał się okroić scope tej aplikacji tak żeby przygotować ją szybciej ale do tego będę musiał przekonać pozostałych wspólników. Mam też sporo pracy z zabezpieczeniami aplikacji ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłem.

Trzy poziomy

Cel: poziom 1 – planuję pierwszy rok metodą trzy poziomy – Data: 2020

Zadanie w celach monitorowania postępów z programem. 4 miesiące za mną 🙂

Podsumowanie i plany

Ten wpis jest naprawdę krótki bo taki też był miesiąc. Mało miałem zaplanowane. Niektóre cele stoją przez koronawirusa, inne stoją przez planowany brak zaangażowania. Wydaje mi się, że nie ma w tym nic złego. Maj także będzie miesiącem na który nie mam za wiele zaplanowane. Nie znaczy to jednak, że będę się obijał. Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że będę obłożony pracą bardziej niż teraz nawet.

Otóż planuję zacząć z czymś zupełnie dla mnie nowym. Od dawna chciałem się za to zabrać ale nie wiedziałem jak. No może wiedziałem ale brakowało mi motywacji. Chciałbym to jednak zmienić właśnie teraz. Ale o czym ja mówię? Zobaczcie w filmie! 🙂 Dzięki za poświęcony czas i do zobaczenia podczas kolejnego podsumowania miesiąca.